Trendy w modzie wieczorowej na jesień

na jesieńTrendy w modzie wieczorowej na jesień
 
Jeśli wybierasz się na jakąś ważną uroczystość – na przykład wesele – tej jesieni, koniecznie zadbaj o zakup najmodniejszej kreacji! W cenie są nadal kreacje pełne prześwitów oraz koronek, ale do najmodniejszych materiałów dołączył aksamit. Warto albo poszukać kreacji wykonanych z tego materiału, albo też zdobyć jakieś aksamitne dodatki – rękawiczki, szal czy torebkę. Aksamit ma pojawić się nawet na butach, więc może będziesz mieć szczęście i znajdziesz paskowe obuwie, wykonane z tego tworzywa. 
 
Jesienią królować będzie czarna skóra oraz srebro – i jakkolwiek ten pierwszy materiał nie nadaje się na eleganckie, weselne kreacje, tak srebrna suknia jest jak najbardziej modna i szykowna. Ma nawiązywać do płynnego metalu i nowoczesności. Jednocześnie jednak wracają trendy modne w latach 50’ czy 60’ ubiegłego wieku, zatem suknie mogą być ozdobione kokardami – na przykład w pasie. Kto chce postawić na coś bardziej klasycznego, powinien wybrać kolor pastelowy, połączony z szyfonem albo tiulem. Kreacja będzie zwiewna i lekka, a podobne wrażenie chyba nigdy nie wyjdzie z mody. Hitem są również sukienki na jedno ramię i hiszpańskie dekolty. 
 
Do takich kreacji – najlepiej długich – warto dobrać wyrazistą biżuterię. Modne jest wszystko to, co widoczne – a zatem duże ozdoby na włosy, duże kolczyki i naszyjniki. W dodatku wszystkie te elementy można ze sobą łączyć – podobna przesada będzie wręcz modna. Jednak jeśli ktoś nie lubi podobnych zestawień, powinien zadbać przynajmniej o jeden taki sporych rozmiarów element – najlepiej kolczyki-frędzle, które cały czas są na topie.
 

http://www.studiointenso.pl | Polityka prywatności | Sitemap | RSS Feed