Trendy w modzie wieczorowej

trendyTrendy w modzie wieczorowej
 
Moda wieczorowa zawsze stawia na klasykę i poza drobnymi szczegółami główne cechy sukienek wieczorowych raczej się nie zmieniają. Tekst powstał z myślą o wszystkich tych, którzy w nadchodzącym roku będą wybierać się na studniówkę, albo już niebawem planują wybrać się na wesele – a także tych, którzy będą brać udział w co bardziej uroczystych bankietach. 
 
W zeszłym sezonie królowały koronki. Znakomicie prezentują się na wieczorowych sukniach, zatem i w kolejnym roku ich nie zabraknie - prezentują to chociażby salony sprzedające suknie wieczorowe w Warszawie. W nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym 2016/2017 wraca jednak moda na aksamit, zatem prawdziwym hitem będą suknie aksamitne, albo aksamitne dodatki. Nawet zwykłą sukienkę można uczynić urokliwszą, gdy na szyję zarzucimy sobie aksamitny szal. Wraca też moda na aksamitne rękawiczki, stanowiące piękny dodatek na przykład do sukienki na studniówkę. 
 
W modzie są również sukienki asymetryczne – zwłaszcza jeśli chodzi o dekolt. Najbardziej gorący trend to sukienki na jedno ramię, które nie zyskały popularności w modzie codziennej, jednak są jak znalazł na takie okazje jak wesela czy bankiety. Jeśli zaś chodzi o kolory, prym będą wiodły jak zwykle czerń i granat, ale hitami sezonu będą kolory pudrowe, które znakomicie wpasują się w stylistykę ważnych, uroczystych okazji. Na odważniejsze wyjścia warto zaś polecić srebro, które przypomina płynny metal i które ma podobno królować na wieczorowych kreacjach. Warto dobrać do nich jakieś wyraziste, widoczne dodatki - biżuterię lub ozdoby na włosy. Takie duże dekoracje będą teraz modne.
 

http://www.studiointenso.pl All rights reserved. | Polityka prywatności | Sitemap | RSS Feed