Trendy w modzie wieczorowej dla panów

moda męskaTrendy w modzie wieczorowej dla panów
 
Do wyglądu panów zwykle przywiązuje się mniejszą wagę, niż do prezencji pań, jednak i to się zmienia – a na ważnych uroczystościach i pamiętnych wydarzeniach, jakimi są niewątpliwie wesela, mężczyźni muszą się prezentować nienagannie! Jakie propozycje przygotowali dla nich projektanci na sezon jesienno-zimowy 2016/2017?
 
Prosty garnitur, fantazyjne dodatki
 
Nowy sezon niesie ze sobą kontynuację poprzednich trendów. Mimo że niektórzy panowie postawili na zakup fraków lub smokingów, większość nadal gustuje w garniturach. Nie tylko pan młody, ale również inni goście weselni mogą zaszaleć nieco z kolorem – na przykład zdecydować się na śliwkę lub kolor butelkowozielony. Prawdziwym przebojem są garnitury w kolorze niebieskim lub granatowym, a jeśli ktoś wybiera kolor czarny lub szary, przy tym jednolity, najczęściej dobiera do tego wzorzyste lub barwne muchy, albo krawaty. Koszula pana młodego i jego gości powinna zaś być koniecznie z mankietami - i ozdobnymi zapinkami do nich. 
 
Trzyczęściowy garnitur znów w modzie 
 
Trzyczęściowy garnitur kiedyś był czymś powszechnym – panowie wciąż ubierali pod marynarkę kamizelkę, co było nie tyle szczytem dobrego smaku, ale oczywistością. Potem trend ten został zapomniany, a teraz wraca do łask – i to właśnie w modzie ślubnej i wieczorowej. Kamizelki mogą być jednorzędowe lub dwurzędowe, a przy tym są wygodne, bowiem marynarka może być rozpięta, albo nawet ściągnięta, a mężczyzna i tak wygląda elegancko! Takie garnitury kupuje się w komplecie, zatem kamizelka zawsze idealnie komponuje się ze spodniami oraz marynarką.
 

(c) http://www.studiointenso.pl | Polityka prywatności | Sitemap | RSS Feed