Moda wieczorowa – czyli co ubrać na wesele?

moda wieczorowaModa wieczorowa – czyli co ubrać na wesele?
 
Wiele kobiet zastanawia się nad wyborem kreacji na wesele – gdy nie mają być pannami młodymi, a bawiącymi się świetnie gośćmi. Najważniejsza zasada dotyczy koloru takiej sukni – uważa się, że nie można wkładać na siebie barwy białej (ta jest zarezerwowana dla panny młodej), ani też czarnej (ta jest zbyt smutna i kojarzy się z pogrzebem). Oprócz tego istotna jest również długość wybranej kreacji – nie może być zbyt krótka, zbyt wycięta i wyzywająca. Dekolt nie powinien przyciągać spojrzeń, uda powinny być przynajmniej w połowie zakryte, a całość dopasowana, ale nie ciasna – w końcu sukienka ma zapewniać swobodę, by w niej wygodnie usiąść i zjeść coś dobrego. 
 
Warto zainwestować zwłaszcza w długie suknie, dobierając do nich wysokie buty na paski. Najmodniejsze są dekolty na jedno ramię oraz tak zwane dekolty hiszpańskie, z falbankami. Wciąż na topie są także prześwity i koronki, choć trzeba uważać, ażeby pasowały do okazji – nie mogą pokazywać zbyt wiele. Jeśli chodzi o kolory sukienek wieczorowych, prawdziwym hitem weselnych parkietów ma być srebro! Jeśli jednak jakaś kobieta uważa, że nie jest to najodpowiedniejsza na tę okazję barwa, do najnowszych trendów będą należeć również wszelkie pastelowe odcienie – zwłaszcza delikatny, pudrowy róż. 
Jeśli zaś mowa o materiale, jesienią i zimą przyszłego roku będzie królował aksamit. Na wiosnę 2017 roku modny ma być za to zamsz. Na wieczór warto jednak przywdziać na siebie jakieś zwiewne materiały – będą one zresztą bardzo modne. Będzie królować lekkość, szyk i klasyka. Raczej warto decydować się na suknie jednolite, choć trendy mają być też wzory kwiatowe oraz tęczowe. Modnym dodatkiem do kreacji podobno będą kokardy.
 

2013 http://www.studiointenso.pl | Polityka prywatności | Sitemap | RSS Feed